В. В. ПІДВИСОЦЬКИЙ — ЗАСНОВНИК ВИЩОЇ МЕДИЧНОЇ ШКОЛИ В ОДЕСІ

Важливу роль в організації Новоросійського університету зіграв його перший декан професор Володимир Валеріанович Підвисоцький.

Його діяльність була насиченою та різноманітною. Велося будівництво клінічних корпусів. Також професор Підвисоцький тимчасово читав курс гістології.

Важливим результатом діяльності В. В. Підвисоцького в Одесі був вибір професорсько-викладацького складу для викладання на кафедрах медичного факультету. Згодом розширюється навчальна база університету, збільшується кількість студентів.

Професора В. В. Підвисоцького обирають головою Одеського бальнеологічного товариства, він бере активну участь у покращанні курортної справи в Одесі і, зокрема, з діяльністю грязелікарень на Хаджибейському, Куяльницькому та Сухому лиманах.

Досягнення наукової та педагогічної роботи співробітників Одеського державного медичного університету періодично заслуховуються на «Читаннях В. В. Підвисоцького».